איך מחדשים את מראה העור בחורף?

 

***
טיפ מס' 1

 

 

איך מחדשים את מראה העור בחורף?

 


 

האם זה שונה מאשר בקיץ?
ומה יעשה לי את השינוי הכי מהיר בעור?


בעונת החורף, אנו נכנסים למעשה לחלון הזדמנות לחידוש ניכר של העור. לא חשוב איך "התנהגנו" אל העור בקיץ, רוב הנזקים הם ברי תיקון. ברור, שעדיף שלא נתעלל בעור אף פעם :) שנטפח, שנשמור ושתהיה לנו פחות עבודה לחורף... עור מטופח יותר יגיב לטיפולי החידוש יותר טוב. אבל... כל אחת יכולה להיראות הרבה יותר יפה עם השימוש במרכיבים הנכונים ובריכוזים הנכונים.
אחד הכוכבים של הטיפול בעור בחורף, הוא הרטינול. זהו מרכיב, שבריכוז הנכון והמתאים לעור - גורם לקילוף וחידוש העור, למיצוק, לעלייה ברמת הלחות, לצמצום נקבוביות ושיפור בקמטוטים העדינים, להגברת הברק ולאחידות בגוון העור. למראה עור צעיר יותר וקורן. הריכוז המתאים לכל אחת ייקבע לפי גוון עורה, מצב עורה הנוכחי וגילה. מרכיב זה, בריכוז המחדש שלו, מתאים לשימוש בשעות הערב בלבד. ביום, יש להימנע מחשיפות ממושכות לשמש. כיוון שהחורף איננו עונת השיזוף בים ובבריכה, מתאים מאד להתחיל טיפול במרכיב הזה ממש עכשיו.
לעיתים ישולב המרכיב בתכשיר בו יש גם חומצות אלפא הידרוקסי. גם להן, בפני עצמן, יש יכולת לבצע "פילינג" יומיומי, שאיננו נראה כמו קילופים אבל כמו עור חדש ורענן שמתגלה כבר בשבוע הראשון לשימוש. השילוב הזה בין חומצות הידרוקסיות ורטינול הוא עוצמתי, ומגביר את האפקט של הצערת העור. הוא מחייב התאמה אישית ע"י קוסמטיקאית ומעקב אחר השימוש. ככלל, תכשירים המצויים בקליניקות קוסמטיות הם מרוכזים ופעילים בהרבה, ומחייבים התאמה אישית ומעקב. אולם, הם היחידים שיכולים באמת "לעמוד בהבטחה" ולאפשר שינוי בתוך מספר ימי שימוש.

 

 

לנושא הבא >