האם יש צורך להיצמד למוצרי סידרה אחת

 

 

 

 

 

האם כדאי להיצמד לסדרה אחת, או ש"מותר" לשלב מוצרים מסדרות שונות?

  

זאת עוד הטעייה של חברות קוסמטיקה, ושל נציגים שמנסים למכור לנו יותר מוצרים בטענות כמו:
"לתוצאה מקסימלית כדאי להשתמש בכל מוצרי הסדרה"
"יש סינרגיה (הדדיות) בין המוצרים של הסדרה"
"המוצרים שלנו משלימים אחד את השני" ועוד ועוד...

 


אין צורך להשתמש בכל מוצרי הסדרה או היצרן המסוים, כדי להפיק מהם תועלת.

אילו בכל סדרה - כל המוצרים היו עומדים בסטנדרטים הבסיסיים שהופכים את המוצר לטוב, בטוח ויעיל (מקדם הגנה נאות, קלינזרים עדינים עם מרכיבים לא-מגרים, בסיס הקרם אינו מכיל חמרי צבע וכו'), ואילו כולם היו אידיאליים לעור ולצרכים שלנו - אולי לא היה צורך לרעות בשדות זרים.

לא היה צורך לחפש את "הטובים ביותר" של כל סדרה. אבל המציאות היא, שישנם מוצרים טובים יותר וטובים פחות בכל סדרה. ישנם מוצרים שאינם מכילים מסנן קרינה, או שמכילים מרכיבים מגרים, או חומרי צבע, בעוד שמוצרים אחרים מאותה סדרה - עשויים טוב יותר מהבחינות האלה. יכול להיות מוצר אחד מסדרה מסוימת שהוא נפלא לעור שלנו, בעוד שהשאר - "לא משהוא".

אם נקנה מוצרים רק מסדרה אחת, רוב הסיכויים שיהיו לך כמה מוצרים פחות טובים.

בחירה עניינית היא הדרך היחידה לקנות מוצרי קוסמטיקה או איפור. כמו שאנו לא לובשות בגדים של מעצב אחד, או אוכלות במקום אחד. הדרך היחידה לאמץ שגרת טיפוח טובה היא לבחור מה עובד הכי טוב עבור העור שלך, והצרכים שלך, לא בגלל שהמוצר הוא מסדרה מסוימת.

דרך אגב, סינרגיה (הדדיות) קורית לא בין מותגים אלא בין חומרים פעילים. כלומר, אם היצרן טוען שהמוצרים של סדרה מסוימת עובדים זה עם זה, ההדדיות הזאת לא קורית בגלל השם המשותף של כולם.

זה קורה (אם בכלל) בגלל חומרים פעילים שיש ביניהם השפעה הדדית. לכן, אם יש לכם מוצרים שונים מסדרות שונות, בהם אתם יודעים כי החומרים הפעילים "עובדים טוב" זה עם זה, אז המטרה הושגה.

מי עובד טוב עם מי? זאת כבר שאלה שיש להתייחס אליה בנפרד, והמומחים שלנו כמובן עומדים לרשותכם בכל שאלה שתופנה באמצעות המייל.

 

 

לנושא הבא >