הטיפול מקצועי בעור בשיטת 3D

 

   

 

 

 מהי שיטת טרי די?

 

 

   שיטת טרי די היא הדרך המהירה והבטוחה לשיפור מראה העור.

 

  עורנו הוא רקמה חיה.זהו האיבר הגדול בגופנו. כשם שהרופאים התמחו כל אחד בריקמה אחרת בגוף, כך מתמחה  הקוסמטיקאית הטיפולית בשיפור מראה העור. מקצוע הקוסמטיקה הטיפולית הוא מקצוע מדעי לכל דבר. נדרשת הבנה  עמוקה של התנהגות העור, של תורת החומרים הפעילים, של טכנולוגיות לטיפול בעור ושל פתולוגיות בעור.
 

  בשיטת 3D, לומדת הקוסמטיקאית לאבחן לעומק את מצב עורך, להתאים לו את החומר הפעיל והריכוז המתאימים לו וללוות את הטיפול   עד להשגת תוצאה.

  האם התנאים הללו מתקיימים כשאת בוחרת לעצמך מהמדף בחנות, או נעזרת בהמלצה של המוכרת?כמובן שלא.

  כשם שלא תבחרי תרופות בסופר מרקט, כאשר המטרה היא לטפל במחלה, כך אין טעם לבחור לעצמך תכשיר טיפולי מקצועי לעור,        כאשר המטרה היא לשנות את מראהו.
 

  •  ריכוז המרכיבים הפעילים במוצרי המדף איננו דומה לזה שקיים בתכשירים מקצועיים.
  •  אבחון העור המקצועי לא מתאפשר בחנות התמרוקים.
  •  התאמת המוצרים בחנות היא על פי מבצעים, פרסום בעיתון ויוקרת המוצר, לא על פי צרכי העור.
  •  מי שמוכר לך מוצר בחנות איננו מבין את מאפייני עורך ואת הדרך לשנות את תיפקודו ומראהו.
  •  והוא גם לא יכול לעקוב אחר תגובת עורך, להיות זמין למידה ויהיה גירוי ולשנות את הוראות השימוש מדי פעם. כפי שעושים עם חומרים טיפוליים מקצועיים.
  • לעומת זאת - הקוסמטיקאית שלך, בשיטת 3D, ממלאת איתך שאלון בריאותי כולל על עורך, מצבך הפיזי והרגלייך.
  •  הקוסמטיקאת שלך בשיטת טרי-די בודקת אותך מתחת למנורה מיוחדת ועם אמצעי בדיקה נוספים. היא מבינה את עורך לעומק, ובודקת איתך מהן הציפיות שלך.
  •  הקוסמטיקאית שלך מבינה את מגוון החומרים הפעילים שיכולים לחולל את השינוי בעור, ומתאימה לך אישית את החומרים הנכונים לך, לטיפול הביתי. חומרים בריכוז שלא קיים בחנויות התמרוקים.
  •  היא נותנת לך הוראות שימוש יחודיות, שנובעות מהרגישות, מגוון העור וממאפייני העור שלך. כמו גם ההרגלים שלך ונתונים נוספים עליהם סיפרת לה.
  •  הקוסמטיקאית שלך בשיטת 3D עוקבת אחר השתנות העור, אחר תגובותייך לתכשיר הטיפולי. היא זמינה למקרה שיהיו גירויים או אדמומיות, כפי שקורה לעיתים עם תכשירים מקצועיים. והיא תלווה את הטיפול הביתי בעיקביות, כדי שעורך יישאר יפה וקורן כל הזמן.

   האם אבחון מקצועי אצל הקוסמטיקאית כרוך בתשלום?

   הבדיקה הינה ללא תשלום. ניתן להגיע ולעבור אבחון מקצועי של העור,והתאמת חומרים, מבלי לבצע טיפול קוסמטי. בדיקה והתאמת    חומרים מקצועית הן הדרך היחידה להבטיח שעורך קיבל את החומרים המדוייקים עבורו. 

 

  האם תכשירים מקצועיים שמצויים אצל קוסמטיקאית הנם יקרים יותר?

  לא,הם לעיתים קרובות זולים יותר. ואיכותם - גבוהה, הם נועדו כל אחד למטרה מדוייקת בטיפול בעור. הם מכילים ריכוז גבוה של  חומרים מקלפים ומחדשים,ריכוז שמחייב מעקב צמוד של הקוסמטיקאית שלך. זמינות שלה למקרה הצורך. שינוי הוראות השימוש מדי  פעם, כיוון שגם עורך משתנה תוך כדי השימוש  בחומרים הפעילים. 

 

  האם כל קוסמטיקאית עובדת בשיטת טרי-די?

  בשיטת 3D הוכשרו מאות קוסמטיקאיות ברחבי הארץ, אך לא כולן. וודאי כי הקוסמטיקאית שלך הוכשרה בביופור ומציידת אותך  בתכשירים המקצועיים והמרוכזים של ביופור. שהיא מחזיקה בתו האיכות של 3D ובחוברת ההנחיות הקליניות לעבודה בתקנים של 3D.
 

  לאיתור קוסמטיקאית הקרובה לאזור מגורייך, לחצי כאן  

    או התקשרי: 1-800-200-320