סדרה של טיפולי פילינג: כיצד היא תורמת לחידוש העור?

 

 

סדרה של טיפולי פילינג: כיצד היא תורמת לחידוש העור?

 


 

ישנם סוגים רבים של פילינג, לגווני העור השונים, ברמות עומק שונות ועם מרכיבים פעילים שונים. כולם תורמים להסרת תאים מתים מהרובד השטחי של העור, וחשיפת עור חדש וחיוני יותר.


מדוע כדאי לעשות סדרה של פילנגים?


בסדרת טיפולים, ניתן להשיג תוצאה יוצאת דופן בחידוש העור, טיפול במראה של נקבוביות פעורות, סימני הגיל, השבת ברק העור ושיפור בתפקודי העור.
סדרה של פילינגים היא סדרת מפגשים, בד"כ 3-4 (מספר הטיפולים ייקבע עבור כל אחת לאחר אבחון). המרווח בין המפגשים יהיה כשבועיים. בכל מפגש, יבוצע קילוף כאשר בכל פעם תעלה דרגת הפילינג יחסית לפעם הקודמת. המטרה היא להשיל רובדים רבים יותר של תאי עור ישנים, ולגרום להתחדשות פנימית ושיפור בתפקודי העור. העור החדש יהיה רווי יותר בלחות, קורן, חיוני, עם נקבוביות פחות פעורות, עם מרקם חדש וחלק יותר, ומראה צעיר יותר.
מכיוון שהקילופים הללו חושפים עור שהוא פחות מוגן מנזקי השמש, מקובל לעשות את הסדרות הללו בעונת הסתיו והחורף. גם אז, יש להתגונן מקרינת השמש עם מסנן קרינה.


האם יש סיכונים?


פילינג במכון הקוסמטי, כשהוא מבוצע כהלכה, לא מפריע לשגרת חיי היום יום, וכמובן שאיננו מסוכן. ניתן ללכת לעבודה כבר למחרת. את האדמומיות, אם ישנה,  אפשר לכסות עם איפור. ישנה גישה טיפולית, המשלבת קילוף ושיקום, ובה המטופלת תראה כמות מינימלית של קליפות, אם בכלל.  למעשה אף אחד בסביבתך איננו יודעת שאת עוברת כעת פילינג. הם רק רואים שאת נראית יפה יותר, "משום מה"...

 

 

< נושא קודם   לנושא הבא >